برند ورنه | vorne را بهتر بشناسید

ورنه

برند ورنه | vorne را بهتر بشناسید

ورنه (vorne) نام یکی از برندهای معروف ترکی است که در زمینه سیستم درب و پنجره و همچنین یراق آلات فعالیت می‎کند. در این مطلب قصد داریم شما را با این برند معرفی کنیم.

 

تاریخچه و معرفی ورنه

شرکت İleri Kalıpçılık ابتدا فعالیت خود را در سال 1985 در قالب یک کارگاه بسیار کوچک شروع کرد. آن‎ها در سال 2002 تحت برند ورنه تولید سیستم‎های درب و پنجره را در کارخانه خود در فضایی به مساحت 50 هزار متر مربع آغاز کردند. تعداد کارمندان این شرکت بین 500 تا 1000 نفر است.

نام تجاری این شرکت در سال 2013 به İleri Pencere ve Kapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret AŞ تغییر کرد. امروزه برند ورنه به یکی از بزرگترین شرکت‎های تولید سیستم‎های درب و پنجره در کشور ترکیه تبدیل شده است. علاوه بر این، برند ورنه بازار جهانی را هدف قرار داده‎ است و برای دستیابی به این موفقیت در کارخانه مدرن و فناورانه خود در استانبول، محصولاتی در کلاس جهانی تولید می‎کنند.

ورنه موفق شده است بیش از 40 بازار در ترکیه و خارج از مرزهای این کشور را در اختیار بگیرد.

این شرکت در ساخت کارخانه‎ها و واحدهای تولیدی از تمامی پیشرفت‎های فناوری استفاده می‎کند تا کارآمدی و کیفیت محصولات خود را افزایش دهد.

ترکیب پیشرفت‎های فناوری و تلاش انسانی باعث می‎شود آن‎ها به نتایج عالی دست پیدا کنند.

 

محصولات ورنه و فرآیند ساخت آن‎ها

ورنه محصولات متنوعی تولید می‎کند از جمله قفل در، سیستم‎های درب و پنجره دو جداره بازشو (Sash)، سیستم‎های تکی کشویی و تاشو (Fold & Slide).

ورنه توانسته ‎است با پروژه‎های تحقیق و توسعه خود و استخدام کارمندانی متخصص جایگاهی در بازار درب و پنجره برای خود به دست آورد.

آن‎ها با سازمان TUBITAK (انجمن تحقیقات فناوری و علمی) ترکیه و دانشگاه‎های مختلف همکاری می‎کنند تا به بهترین شکل در این شرکت توسعه محصول و فرآیند‎های تولید را به انجام برسانند.

این تیم با تکیه به تقریبا 30 سال تجربه خود در زمینه طراحی قالب و فرآیند‎های ساخت و همچنین استفاده از یک تیم طراحی کوشا و زیرساختی قوی در زمینه طراحی قالب توانسته است خود را همگام با پیشرفت فناوری به جلو پیش ببرد.

ورنه در تولیدات خود از ماشین آلات و ابزار ساختی استفاده می‎کند که ظرفیت تولید این شرکت را از 15 تن به 350 تن افزایش داده‎اند.

تمامی ماشین آلات این شرکت با سیستم PLC کار می‎کنند.

 

دستاوردها و اهداف ورنه

ورنه علاوه بر دستیابی به شهرت جهانی، همچنین موفق به دریافت جوایز متعدد شده است.

انجمن «متخصصان فلزات و مواد معدنی» استانبول به این شرکت جایزه «بهترین شرکت صادراتی» و «ستاره صادرات» را داده‎اند که انگیزه آن‎ها برای رسیدن به جایگاه‎های بالاتر را بیشتر کرده است.

ورنه برای رسیدن به اهداف خود از شعار «ذهنیت تیمی» استفاده می‎کند. این شرکت برای به دست آوردن شهرت جهانی، قدرت خود در زمینه فناوری را با پویایی کارمندانش ترکیب کرده است و توانسته است با بهره‎گیری از پیشرفت‎های به دست آمده در زمینه طراحی، تولید و ساخت به یکی از نام‎های مطرح در زمینه سیستم‎های درب و پنجره تبدیل شود.

 

اهداف ورنه:

 • به حداقل رساندن تاثیرات منفی فعالیت‎های این شرکت روی محیط زیست به کمک ایجاد یک محیط کاری سالم‎تر و امن‎تر برای کارمندانی که دارایی اصلی آن‎ها محسوب می‎شوند.
 • استفاده از تدابیر مدرن برای کاهش ضایعاتی که در طول فعالیت‎های کارخانه به وجود می‎آیند؛ در نتیجه به حداقل رسانی تاثیرات منفی روی محیط زیست، سازگاری با قوانین محیطی و ایجاد اطمینان از دفع صحیح ضایعات با کاربردهای بازیافت و استفاده مجدد.
 • دستیابی به پیشرفت‎های لازم در این صنعت توسط شناسایی خطرات برای فراهم‎سازی یک محیط کاری امن و سالم و به حداقل رساندن تعداد خطرات و حوادثی که در محیط کار رخ می‎دهند.
 • تلاش دائم برای به دست آوردن رضایت همیشگی مشتری در بالاترین سطح و مطرح کردن نام ورنه به عنوان یک برند شناخته شده جهانی که یکی از پیشگامان این صنعت در ترکیه به شمار می‎رود و توانسته است برای خود در اروپا جایگاهی به دست آورد.
 • حفظ این جایگاه با تولید محصولات متنوع و تحقیق دائم برای خودکارسازی کامل تمامی تولیدات و خدمات.

رویای ورنه

 • تبدیل شدن به برند برتر ترکیه و جهان در زمینه ساخت سیستم‎های درب و پنجره. هدفی که برند ورنه قصد دارد با طراحی‎های مدرن و همگام با پیشرفت فناوری خود و کیفیت محصول به دست آورد. محصولات آن‎ها قدرت رقابت فوق‎العاده زیادی با سایر برندها دارند و ورنه یک شرکت قدرتمند، نوآور و مطمئن محسوب می‎شود که در پیش چشم مشتریان، تامین‎کنندگان و تیم خود متمایز است.
 • حفاظت از منابع طبیعی، استفاده از انرژی و مواد خام با فناوری‎های مناسب و به شکل اقتصادی مقرون به صرفه تا باعث ایجاد یک پیشرفت دائمی شود. به حداقل رساندن تاثیرات منفی فعالیت‎های کارخانه روی محیط زیست، توجه به راهکارها و تدابیر لازم بخشی اساسی از فعالیت‎های ورنه خواهد بود.
 • یک پیشرفت مداوم در زمینه امنیت شغلی که با برگزاری کارگاه‎های آموزشی و همچنین توجه به تدابیر لازم به دست خواهد آمد. فراهم‎ کردن سلامت و امنیت شغلی بخشی اساسی از فعالیت‎های ورنه محسوب خواهد شد.

 

ماموریت ورنه

 • استفاده از نوآور‎ی‎های مدرن و رقابتی در فرآیند تولید و افزایش قدرت رقابت با انجام کار در اسرع وقت، با بالاترین سطح کیفیت و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه.
 • همسوسازی اهداف شرکت با قوانین، بدون آسیب زدن به طبیعت و محیط زیست و هماهنگی با سازمان‎ها و مجموعه‎های مختلفی که با آن‎ها ارتباط دارند و تقویت اعتماد کارمندان با به حداقل رساندن حوادث شغلی با کمک پیشرفت‎های مداوم.

 

ارزش‎های ورنه

 • پایبند بودن به اعتبار و صداقت
 • اتکا به تجربه برای رهبری در صنعت
 • خوش برخوردی با مشتریان و جلب رضایت آن‎ها
 • موفقیت در جهت رسیدن به اهداف
 • پذیرش توسعه مداوم و پیشرفت فناوری
 • احترام به محیط زیست
 • فراهم‎سازی حداکثر امنیت شغلی

 

برای مشاهده محصولات برند ورنه کلیک کنید

پیگیری سفارش
لیست مقایسه